Dit is het Amsterdamse programma op de Olympische Spelen in Tokio

De Olympische Spelen zijn eindelijk begonnen. Liefst 84 aan Amsterdam verbonden topsporters zijn naar Tokio afgereisd met een olympische droom. Dit is het Amsterdamse programma op de Olympische Spelen in Tokio*, genoteerd in Nederlandse tijd.

*Alles onder voorbehoud van wijzigingen. Voor het volledige programma, kijk op de website van de organisatie.

Zondag 25 juli

04:00 uur: Roeien, kwartfinale W1x halve finales M2x, W2x en herkansing M4-

04:33 uur: Zwemmen, halve finale 100 meter schoolslag met mogelijk Arno Kamminga

12:00 uur: Zwemmen, series rugslag en schoolslag met mogelijk Kira Toussaint en Tes Schouten

12:05 uur: 3x3 Basketbal, groepsfase, Nederland – Japan

14:15 uur: Hockey, groepsfase, Nederland – Zuid-Afrika

15:00 uur: 3x3 Basketbal, groepsfase, Nederland – China

Maandag 26 juli

02:00 uur: Roeien, mogelijk halve finales M2x, W2x, herkansingen M4-, W4-, kwartfinales M1x, W1x

03:00 uur: Hockey Dames, groepsfase, Nederland – Ierland

03:30 uur, Zwemmen, finale 100 meter schoolslag met mogelijk Arno Kamminga, halve finale 100 meter schoolslag met mogelijk Tes Schouten, halve finale 100 meter rugslag met mogelijk Kira Toussaint

11:40 uur: 3x3 Basketbal, groepsfase, Nederland – België

15:25 uur: 3x3 Basketbal, groepsfase, Nederland – Polen

Dinsdag 27 juli

01:30 uur: Roeien, mogelijk finale M4x, W4x, halve finales M2-, LW2x, M1x, W1x

03:50 uur: Zwemmen, finale 100 meter rugslag met mogelijk Kira Toussaint, finale 100 meter schoolslag met mogelijk Tes Schouten

11:25 uur: 3x3 Basketbal, groepsfase, Nederland – Letland

12:00 uur: Zwemmen, 200 meter schoolslag met mogelijk Arno Kamminga

13:30 uur: Voetbal, groepsfase, Nederland – China

13:45 uur: Hockey Heren, groepsfase, Nederland – Canada

Woensdag 28 juli

01:30 uur: Roeien, mogelijk finale M2x, W2x, M4-, W4-, halve finales M1x, W1x, herkansingen M8+

02:30 uur: Hockey Dames, groepsfase, Nederland – Zuid-Afrika

03:30 uur: Zwemmen, halve finale 200 meter schoolslag met mogelijk Arno Kamminga

Donderdag 29 juli

01:30 uur: Roeien, finale met mogelijk LW2x, M2-

03:44 uur: Zwemmen, finale 200 meter schoolslag met mogelijk Arno Kamminga

05:15 uur: Hockey Heren, groepsfase, Nederland – Groot-Brittannië

12:00 uur: Hockey Dames, groepsfase, Nederland – Groot-Brittannië

Vrijdag 30 juli

01:45 uur: Roeien, mogelijk finale M1x, W1x, M8+

03:55 uur: Atletiek, series 100 meter vrouwen met Jamile Samuel

12:24 uur: Zwemmen, series 50 meter vrij met Thom de Boer en Jesse Puts

13:45 uur: Hockey Heren, groepsfase, Nederland – Duitsland

Zaterdag 31 juli

04:11 uur: Zwemmen, halve finale 50 meter vrij met mogelijk Thom de Boer en Jesse Puts

11:30 uur: Hockey Dames, groepsfase, Nederland – Duitsland

12:15 uur: Atletiek, halve finale 100 meter vrouwen met mogelijk Jamile Samuel

14:50 uur: Atletiek, finale 100 meter vrouwen met mogelijk Jamile Samuel

Zondag 1 augustus

03:30 uur: Zwemmen, finale 50 meter vrij met mogelijk Thom de Boer en Jesse Puts

Dit programma wordt aangevuld naarmate de Olympische Spelen vorderen.

Contact info
Topsport Amsterdam
Olympisch Stadion 14
1076DE Amsterdam
Tel.: +31 (0)20 - 4708 708
Contact formulier
Naam
Email
Telefoonnummer
 
Uw bericht
Verstuur