Medewerkers

Frank Thewessem

Algemeen Directeur

frank.thewessem@topsport.amsterdam

Charles Urbanus

Algemeen Manager CTO Amsterdam

charles@topsport.amsterdam

Jacob Bergsma

Manager Topsportevenementen

jacob@topsport.amsterdam

David van den Berg

Medewerker Communicatie

david@topsport.amsterdam

Yuri van Eijden

Manager Communicatie

yuri@topsport.amsterdam

Annieck Timmerman

Accountmanager RTO Noord-West en Amsterdams Talent

annieck@topsport.amsterdam

Mara Goedegebuure

Topsport Leefstijl Coach

mara@topsport.amsterdam

Tom van 't Hoff

Manager financiƫn & operationeel manager CTO

tom@topsport.amsterdam

Frank van Rooijen

Manager Commercie

frank@topsport.amsterdam

Trudy Schellekens

Office Manager

trudy@topsport.amsterdam

Martijn Mol

Coƶrdinator Topsportfaciliteiten

martijn@topsport.amsterdam

Nienke Groen

Topsport Leefstijl Coach

nienke@topsport.amsterdam

Tessel van Dongen

Topsport Leefstijl Coach

tessel@topsport.amsterdam

Sanne de Zwaan

Manager Sales

sanne@topsport.amsterdam

Raad van Toezicht Topsport Amsterdam

 

 

 

 

 

 

 

Contact info
Topsport Amsterdam
Olympisch Stadion 14
1076DE Amsterdam
Tel.: +31 (0)20 - 4708 708
Contact formulier
Naam
Email
Telefoonnummer
 
Uw bericht
Verstuur